2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано математичну модель нормування тривалості мовних елементів для методів адаптивного часового масштабуваня голосових записів. Наведено числові параметри моделі для мовних елементів базових темпоральних класів.
Computer model for normalization of speech element duration is suggested. Nonlinear normalizing function naturally limits the time-scale modification of long phones during the processes of speech adaptive slowdown playback. Numerical values of model parameters for main temporal classes speech elements are presented.

Шпак З. Нормування тривалостей звуків у процесі сповільненого відтворення мовних повідомлень / З. Шпак, Л. Шпак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 266–271.