Геоинформационный мониторинг строительства и эксплуатации вантовых мостов на основе спутниковых технологий

Показана суть геоінформаційного моніторингу вантових мостів, визначені його задачі, функції та склад обладнання. Наведені результати експериментальних досліджень на Великому Обіхівському мості в Санкт-Петербурзі. Показана сущность геоинформационного мониторинга вантовых мостов, определены его задачи, функции и состав оборудования.Приведены результаты экспериментальных исследований на Большом Обуховском мосту в Санкт-Петербурге. The main positions of geoinformational monitoring of cable-stayed bridges are shown. The objectives, functions and the staff of the equipment are defined. The results of experimental researches at the Bolshoy Obukhovskiy bridge are listed.

мониторинг, вантовый мост

Геоінформаційний моніторинг будівництва та експлуатації вантових мостів на основі супутникових технологій / М. Бринь, А. Нікічін, Є. Толстов, А. Ященко, О. Євстафьєв, Б. Рєзнік, В. Колгунов // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 330–333.