Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано спосіб підвищення стійкості роботи трифазного залежного інвертора шляхом переведення його на елементну базу з розширеними можливостями керування станом силових напівпровідникових вентилів. Отримані енергетичні характеристики, які показують можливість покращання коефіцієнта потужності залежного інвертора, керованого моментами часу закривання двохопераційних тиристорів. The method of increasing the firmness of three-phase grid-controlled inverter work is introduced by its transition on an element base with extended possibilities of regulation the state of power semiconductor valves. Power descriptions where received which show the possible of improvement of the grid-controlled inverter power-factor regulated by the moments of closing time of two-operating thyristors.

інвертор, тиристори

Федів Є. І. Покращання коефіцієнта потужності та запасу стійкості трифазного залежного інвертора / Є. І. Федів, О. М. Сівакова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 249-254. – Бібліографія: 6 назв.