Емульсійна полімеризація стиролу в присутності пероксидовмісного хітозану

Шляхом емульсійної полімеризації стиролу в присутності кополімеру хітозан–ко–5-трет-бутилперокси-5-метил-1-гексен-3-іну(хітозан-ко-ПМ), який виявляє ефективну антибактеріальну дію і є ініціатором полімеризації і модифікатором полімеру, одержано латекси, частинки яких містять ланцюги хімічно прищепленого хітозан-ко-ПМ. Emulsion polymerization of styrene in presence of copolymer chitosan-co-5-tertbutylperoxy)- 5-methyl-1-hexene-3-in (chitosan-co-PM), which has good antibacterial properties and is initiator of polymerization and modification of polymer, was use, to synthezise latexes, with particles, which contain with the chains chitosan-co-PM bonded to them with chemical bonds.

Соломко Н. Ю. Емульсійна полімеризація стиролу в присутності пероксидовмісного хітозану / Н. Ю. Соломко, О. Г. Будішевська, В. В. Кочубей // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 267–269. – Бібліографія: 8 назв.