No Thumbnail Available
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Abstract
Розглядається хімізм руйнування карбонатної складової глинистого мінералу кислими розчинами залізовмісних відходів гальванічних виробництв. The chemism of destruction of carbonate component of clay mineral by acid solutions of ferric-containing waste products of galvanic production was taken up.
Keywords
руйнування кислими розчинами солей металів, процеси модифікування природної глинистої сировини катіонами металів
Citation
Кріп І. М. Модифікування сірих язівських глин кислими розчинами заліза (III) з метою одержання залізовмісних глинистих сорбентів / І. М. Кріп, К. В. Степова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 163-165. – Бібліографія: 4 назви.