До проблеми умовного способу I в сучасній англійській мові

Thumbnail Image

Розглянуто питання умовного способу І (Subjunctive I) у сучасній англійській мові. Проведено кількісний та якісний аналіз структурних ознак та особливостей функціонування форм Subjunctive I у зіставленні з супозиційними формами (Suppositional). Доведено, що досліджувані форми не є абсолютно синонімічними і вживаються паралельно в американському та британському варіантах сучасної англійської мови. The paper deals with the problem of Subjunctive I in modern English. Quantitative and qualitative analysis of Subjunctive I functioning as compared to the Suppositional has been carried out. Morphological and syntactic peculiarities of the forms have been studied.

Маляр М. М. До проблеми умовного способу I в сучасній англійській мові / М. М. Маляр // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 419 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 92–100. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review