Обгрунтовано використання швидкого wavelet-перетворення для аналізу форми струмів дуг дугової сталеплавильної печі. Наведено алгоритм розрахунку коефіцієнтів форми струмів дуг на основі швидкого wavelet-перетворення з використанням їх як інформативні параметри в системі автоматизованого розпізнавання технологічних стадій плавлення в дуговій сталеплавельній печі. The use of rapid wavelet-transformation is grounded for the analysis of form of currents of arcs of arc steel-smelting stove. The algorithm of calculation of coefficients of form of currents of arcs is resulted on the basis of rapid wavelet-transformation from the use of them as informing parameters in the system of the automated recognition of technological stages of melting in an arc steel-smelting stove.

Лізанець В. В. Алгоритм розрахунку інформативних параметрів форми струму дуги ДСП на основі швидкого wavelet-перетворення / В. В. Лізанець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 587 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 51–57. – Бібліографія: 4 назви.