На основі амінокислотних похідних 1,2-нафтохінону, сульфату хрому (ІІІ) та міді (ІІ) синтезовані комплексні сполуки хрому (ІІІ) і міді (ІІ) з амінокислотними залишками. Виконано фізико-хімічне дослідження отриманих сполук. Synthesed chromium (III) and copper (II) complexes of aminoacid derivateves on the bases of Cr2(SO4)3, CuSO4 and aminoacid derivateves of 1,2-naphthoquinone. Physical and chemical properties of the got products are investigated.

Синтез нових комплексних сполук на основі амінокислотних похідних 1,2-нафтохінону / М. В. Русин, С. І. Троценко, О. Б. Миколів, Л. Р. Журахівська, Н. Г. Марінцова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 131-134. – Бібліографія: 8 назв.