Thumbnail Image

Викладено методику дослідження згинних нелінійних коливань одновимірних тіл, які характеризуються сталою швидкістю поздовжнього руху. В її основу покладено принципи одночастотності коливань у нелінійних ситемах на основі ідеї методів Бубнова-Гальоркіна та Ван-дер-Поля. Розглянуто резонансний і нерезонансний випадки. The method of research of bend nonlinear vibrations of unidimensional bodies is expounded, what by the permanent rate of longitudinal movement. In its basis of of vibrations in the nonlinear systems and basic ideas of methods of Bubnov-Galerkina and Wan-der-Poll. Resonance and unresonance cases are considered.

Сокіл М. Б. Згинні нелінійні коливання одновимірних тіл, які характеризуються поздовжньою швидкістю руху, і наближене їх дослідження / М. Б. Сокіл // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 678 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 97-102. - Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review