Організація моніторингу реалізації інноваційної стратегії підприємства

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто етапи здійснення моніторингу реалізації інноваційної стратегії підприємства, виділено параметри реалізації інноваційної стратегії, які будуть досліджуватись під час моніторингу та основні вимоги до нього.
The stages of realization the monitoring of innovational strategy of the enterprise are considered, the parameters of realization the innovational strategy and main requirement to the monitoring are defined.

Чубай В. М. Організація моніторингу реалізації інноваційної стратегії підприємства / В. М. Чубай // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 472–477. — (Логістичне та маркетингове управління).