Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»
Abstract
Вивчені структура, твердість, мікроструктура і зносостійкість вагонного колеса, відновленого наплавленням. Показано вплив орієнтації і дисперсності первинних кристалітів, кількісних характеристик зерен зони термічного впливу на інтенсивність зношування в умовах тертя ковзання. The structure, hardness, microstructure and wear resistance of a van wheel after building-up surfacing are studied. Orientation and dispersity of primary crystallites, grains quantitative characteristics of thermal effect zone influence on wear intensity at sliding friction.
Keywords
Citation
Значення мікроструктури в процесах зношування вагонного колеса після наплавлення / Т. М. Мещерякова, С. А. Беспалов, В. В. Козак, М. О. Кузін // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 133–137. – Бібліографія: 3 назви.