Спеціалізовані комп’ютерні системи на базі ІВМ РС

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Створені комп’ютерний пакет оптимізації cпеціалізованих комп’ютерних систем (СКС) і методика його використання для проектування різних СКС дозволили виявити і розробити оптимізовані вузли для наступного компонування ними СКС відкритої архітектури. Плата розширення для шини ISA комп’ютерів IBM PC (електронний накопичувач 1М і відображений на пам’ять 24-розрядний порт виведення) забезпечила скорочення затрат коштів і часу на побудову оптимальних СКС для басейну і банку.

Тимчишин В. О. Спеціалізовані комп’ютерні системи на базі ІВМ РС / В. О. Тимчишин // Вісник Державного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 385 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 118-124. – Бібліографія: 13 назв.