Маркетингові стратегії вітчизняних виробників на фармацевтичному ринку України

Thumbnail Image

Досліджено тенденції розвитку фармацевтичного ринку України, маркетингові стратегії вітчизняних лідерів цього ринку, які можуть ефективно використовувати і інші українські виробники фармацевтичної продукції у конкурентній боротьбі з іноземними компаніями. The tendencies of development of the pharmaceutical market of Ukraine are investigated. The author analyses the marketing strategies of the domestic leaders of this market, which can effectively use Ukrainian manufacturers of pharmaceutical production in competition with the foreign companies.

Мороз Л. А. Маркетингові стратегії вітчизняних виробників на фармацевтичному ринку України / Л. А. Мороз, Ю. Т. Савченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 230–234. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review