Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику математичного моделювання електромеханічних коливань в електроприводі з обертово-поступальним рухом. Асинхронний мотор та привідний механізм розглядаються як система із зосередженими параметрами з нелінійними коефіцієнтами. Рівняння стану електромеханічної системи зображені в нормальній формі Коші. In the paper is proposed the method of mathematical modeling of electromechanical oscillations in electric drive with rotationally forward movement. Induction motor and drive follower are considered as system with lumped parameters with nonlinear coefficients.

Чабан А. В. Математичне моделювання електромеханічних коливань в електроприводах з обертово-поступальним рухом на прикладі кранового механізму / А. В. Чабан, М. М. Молнар, Б. Г. Бойчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 563 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 151–158. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review