Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень з перероблення дисперсної сірки, одержаної при очищенні газів від сірководню, в товарні та спеціальні сорти сірки. The results of the investigation of the processing of dispersed sulphur obtained during gases purification from H2S into industrial and special sorts of sulphur.

Одержання товарних і спеціальних сортів сірки при очищенні газів від сірководню хінгідронним методом / В. Т. Яворський, Я. А. Климон, Н. Й. Чайко, З. О. Знак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 180–182.