Authors

Стипулковський, А.
Вішнєвський, Т.
Щавінський, М.

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень щодо впливу введення поверхнево-активних речовин до різних типів автомобільних бензинів з метою запобігання виділення з них води або льоду. Запропоновано варіанти використання обводнених бензинів та бензинів, що містять біоетанол. The work deals with the experimental results concerning effect of surface-active compounds introduction into different sorts of automobile fuels with the aim of water or ice removing. Different applications of anhydrous gasoline and gasoline containing bioethanol have been suggested.

солюбілізація води, бензин

Солюбілізація води у вуглеводнях. II. Дослідження поверхнево-активних речовин у бензинах / М. Пачуський, О. Б. Гринишин, А Стипулковський, Т. Вішнєвський, М. Щавінський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 412-419. – Бібліографія: 6 назв.