Одержання склотвірних олов'янофосфатних розчинів

Досліджено приготування розчину дихлориду олова та властивості двокомпонентних склотвірних колоїдних розчинів. За даними визначення в’язкості встановлено етапи процесу гелеутворення та термін стабільності розчинів залежно від вмісту дихлориду олова. Obtaining of tin-phosphorus glass-forming colloid solutions was investigated. Dependences of studied solutions viscosity on their compositions and term of stability of glassforming solutions in time were established.

Козій О. І. Одержання склотвірних олов'янофосфатних розчинів / О. І. Козій, М. В. Гончар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 300-303. – Бібліографія: 5 назв.