2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Звернено увагу на велике правове значення правильного написання власних імен і прізвищ людей різними мовами. Відзначено, що сучасний стан правил написання українських імен і прізвищ різними мовами є незадовільний. Запропоновано шляхи удосконалення і стандартизації таких правил.
Is paid attention to the large legal effect of a correct spelling of own names and surnames of the people in different languages. It is marked, that the modern state of rules of a spelling of the Ukrainian names and surnames in different languages is unsatisfactory. The ways of improvement and standardization of such rules are offered.

Гожий А. Про необхідність удосконалення і стандартизації правописання українських власних імен і прізвищ рідною і чужими мовами / Адам Гожий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 507–510. — (Дискусійні матеріяли).

Endorsement

Review