Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто практику комплексного впровадження та використання сучасних дистанційних технологій для підвищення якості навчального процесу в університеті з метою реалізації інноваційних, економічно-ефективних освітніх методів. The present work demonstrates practice of complex use of distance technologies for improvement of quality of educational process at university with a view of realization of innovative, economical, effective educational methods.

дистанційні технології, інноваційні інформаційно-комунікаційні технології, якість навчального процесу, distance technologies, innovative information-communication technologies, quality of educational process

Використання дистанційних технологій навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі / М. Є. Рогоза, Є. І. Івченко, В. І. Божко, Г. В. Карнаухова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 703 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 46–48. – Бібліографія: 5 назв.