Оптико-механічні властивості селеніду цинку

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати досліджень оптико-механічних властивостей селеніду цинку. Проведено порівняльний аналіз фізичних властивостей селеніду цинку монокристалічного, полікристалічного та матричного типів, а також оптичної кераміки (КО-4). The results of tests of optic and mechanical properties of zinc selenide is presented in this paper. The comparison analysis of zinc selenide of monocryctalline, poli- crystalline and matrix type and optic ceramics (KO-4) is carried out.

Оптико-механічні властивості селеніду цинку / Ю. М. Білинський, О. С. Захар’яш, П. С. Кособуцький, Т. В. Лахоцький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 427 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 121–125. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review