Автоматизированная система геодезического мониторинга

Thumbnail Image

Розглянуто питання створення автоматизованої системи геодезичного моніторингу стадіонів, що дає змогу в автоматичному режимі виконувати геодезичні вимірювання контрольних точок, які розташовані на конструкціях споруди, урівноваження геодезичних вимірів і аналіз зсувів. Рассмотрены вопросы создания автоматизированной системы геодезического мониторинга стадионов, которая позволяет в автоматическом режиме выполнять измерения контрольных точек, расположенных на конструкциях сооружения, уравнивать текущие измерения и анализировать смещения. The creation of automated system of geodetic monitoring of stadiums is considered, which allows to perform measurements of control points, that placed on construction facilities, automatically, adjust the current measurements and analyze the displacements.

геодезический мониторинг, автоматизация

Автоматизированная система геодезического мониторинга / С. Могильный, А. Шоломицкий, Е. Шмогун, В. Пригаров // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 193–197. – Библиография: 17 названий.

Endorsement

Review