Комп’ютерний і експериментальний біологічний скринінг у встановленні зв’язку "структура-біологічна активність" сульфурупохідних 1,4 -нафтохінону

Thumbnail Image

Проведено порівняльний аналіз результатів ком’ютерного та експериментального біологічного скринінгу нових сульфуровмісних похідних заміщеного 1,4-нафтохінону та встановлено кореляцію «комп’ютерний скринінг-структура - біологічна активність». Виявлено перспективні сульфуропохідні 1,4-нафтохінону. The comparative analysis of results of computer and experimental biological screening of novel sulfurcontaining derivatives of substituted for 1,4-naphthoquinone is carried out and correlation “computer screening – structure – biological activity” is determined. Perspective sulfuroderivatives of 1,4-naphthoquinone were found.

Мусянович Р. Я. Комп’ютерний і експериментальний біологічний скринінг у встановленні зв’язку "структура-біологічна активність" сульфурупохідних 1,4 –нафтохінону / Р. Я. Мусянович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 135–144. – Бібліографія: 29 назв.

Endorsement

Review