Thumbnail Image

Досліджено вплив барію хлориду на каталітичні властивості Fe-Te-Mo оксидного каталізатора окиснювального амонолізу трет-бутилового спирту в метакрилонітрил. Встановлено оптимальний склад каталізатора і оптимальні умови процесу. Effect of the barium chloride content on catalytic properties of Fe-Te-Mo oxide catalyst of oxidative ammonolysis of tret-butyl alcohol to metacrylonitrile has been investigated. Optimum catalyst composition and optimum conditions of carrying out the process have been found.

Іваськів І. Д. Промотування іонами Ва2+ Fe-Te-Mo оксидного каталізатора у процесі окиснювального амонолізу трет-бутилового спирту / І. Д. Іваськів, В. М. Жизневський, О. О. Мацьків, В. В. Івасів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 154–157. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review