Для визначення основних техніко-економічних показників розроблена модель виробництва кормового треоніну за участю мутантного штаму E.coli VL2055 Csc потужністю 2700 тонн на рік. Розраховано, що при використанні традиційної періодичної ферментації можна одержувати продукт з відпускною ціною 44,62 грн/кг, а при використанні від’ємно-доливної – 28,44 грн/кг. Зроблений висновок про необхідність подальших досліджень з пошуку ефективніших продуцентів треоніну. With the purpose of definition of the basic technical and economic parameters the model of manufacture fodder threonine with use mutante stamme E.coli VL2055 Csc by capacity of 2700 tons for one year. Is developed, that with traditional periodic fermentation it is possible to receive a product with pricе 44,62 grn/kgs, and with use of a method "to take away-to add" – 28,44 grn/kgs. The conclusion about necessity of the further researches on search more effective producents of threonine is made.

Сидоров Ю. І. Проектне дослідження ефективності виробництва треоніну з використанням мутантного штаму E.coli VL2055 Csc / Ю. І. Сидоров, М. В. Русин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 117–123. – Бібліографія: 5 назв.