Проведено кераміко-технологічні дослідження глини Озерненського родовища Львівської області з метою встановлення можливості її використання для отримання керамічних виробів різного призначення. Сeramic-technological investigations of clay of Ozernen’sk field of Lviv region was made with the purpoze to determine the possibility of its usage for production of ceramic sarticles of different allocation.

Боровець З. І. Вивчення можливості використання глини Озерненського родовища у виробництві кераміки / З. І. Боровець, М. Г. Пона, І. В. Солоха // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 315-317. – Бібліографія: 2 назви.