Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено математичну та цифрову моделі аналізу аварійних режимів в автотрансформаторах 750 кВ з поздовжньо-поперечним регулюванням для налагодження та перевірки функціонування систем їх захисту й автоматики. Developed mathematical and digital models to analysis of malfunctions in avtotransformers 750 V with longitudinal-transversal adjustment for adjusting and systems functioning verification of their protections and automations.

Лисяк Г. М. Математичне моделювання аварійних режимів в автотрансформаторах підстанцій 750 кв / Г. М. Лисяк, О. М. Равлик, В. Й. Іваноньків // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 108–116. – Бібліографія: 2 назви.