Структуризація логістичних витрат в електроенергетиці

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання, пов’язані з управлінням логістичними витратами в електроенергетиці. Визначено умови структуризації та класифікації витрат за логістичними ознаками окремо для ланцюга поставок електроенергії і ланцюга ремонтної інфраструктури. Вказано на можливість використання придбання запасних частин на тендерних торгах як альтернатива традиційному постачанню запасних частин з централізованих складів енергетичної системи.
The questions connected to management by logistical expenses in electric power industry are considered. The conditions of structurization and classification of expenses by logistical attributes separately for a circuit of deliveries of the electric power and circuit of a repair infrastructure are determined. Is specified on an opportunity of use of purchase of spare parts on тендерних tenders as alternative to traditional deliveries of spare parts from the centralized structures of power system.

Шот А. П. Структуризація логістичних витрат в електроенергетиці / А. П. Шот // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 329–334. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review