Способи керування частотою обертання вентильних двигунів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено структурні схеми регулювання частоти обертання вентильних двигунів постійного струму. Описано способи керування швидкістю вентильних двигунів: неперервного, імпульсного, релейного та дискретно-фазового. Представлено практичні схеми силових перетворювачів вентильного двигуна. The block diagrams of regulation of frequency of rotation Brushless Direct Current Motor are induced. The ways of management of speed Brushless Motor are described: continuous, pulse, relay and discrete-phase. The practical circuits of power (force) converters Brushless Motor are submitted.

Ткачук В. І. Способи керування частотою обертання вентильних двигунів / В. І. Ткачук, В. Г. Гайдук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 202–208. – Бібліографія: 4 назви.