Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Асимптотичні методи дослідження використано для отримання оцінок геометричних параметрів електромагнітних систем індукційного нагрівання металевих смуг. Проаналізовано індуктори у вигляді струмових контурів як плоскої, так і просторової конфігурацій. Розрахунки підтвердили коректність знайдених геометричних параметрів. Asymptotic methods are used for estimation of geometrical parameters of electromagnetic systems for induction heating of metal strips. Both spatial and flat current configurations of inductors are analyzed. The calculations have confirmed correctness of obtained geometrical parameters.

асимптотичні методи, електромагнітні системи, просторова конфігурація

Васецкий Ю. М. Оценка геометрических параметров высокочастотных электромагнитных систем по заданному условию джоулевой диссипации в движущейся металлической полосе / Ю. М. Васецкий, И. Г. Мазуренко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 23-29. – Библиография: 6 названий.