ДНВП "Картографія": 65 років діяльності

Коротко висвітлено історію становлення та розвитку провідного картовидавничого підприємства України - Державного науково-виробничого підприємства "Картографія". Згадані основні картографічні твори, підготовані підприємством. Відзначений внесок підприємства у розвиток картографування України та у картографічне забезпечення держави і суспільства. Излагается краткая история становления и развития ведущего картоиздательского предприятия Украины - Государственного научно-производственного предприятия "Картография". Упомянуты основные картографические произведения, подготовленные предприятием. Отмечен вклад предприятия в развитие картографирования Украины и в картографическое обеспечение государства и общества. The brief history of foundation and development of the leading cartographic enterprise of Ukraine - State Scientific and Production Enterprise "Kartographia" is given. The reference is made to the main cartographic works developed by the enterprise. The contribution of the enterprise into progress of mapping of Ukraine and cartographic supply to the state and society is recognized.

геодезичне підприємство, розвиток геодезичних робіт

Сосса Р. ДНВП "Картографія": 65 років діяльності / Р. Сосса // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 19–25. – Бібліографія: 5 назв.