Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Досліджено залежність каталітичної активності фосфідів d-елементів в реакції епоксидування етилалілетилакрилату гідропероксидом третбутилу від їх складу. The catalytical activity of phosphides of d-elements dependent on their composition in epoxidation of ethylallylethylacrylate by tert-butyl hydroperoxide is investigated.

Макота О. І. Епоксидування етилалілетилакрилату гідропероксидом третбутилу у присутності фосфідів d-елементів / О. І. Макота, Ю. Б. Трач, І. Ю. Пиріг // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 41-44. – Бібліографія: 8 назв.