Мережа інтелектуальних давачів на базі PSoC

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонується реалізація провідної мережі давачів із централізованим керуванням для використання в побутовій і офісній автоматиці, у промисловості, для сигналізації в пожежних і охоронних системах, для віддаленого керування освітленням та іншими застосуваннями, що потребують низькошвидкісного двостороннього обміну інформацією. Підкреслено переваги мікроконтролерів PSoC для виконання апаратної частини проекту, у результаті чого кінцева реалізація мережі має низьку вартість.
The implementation of wired sensor network with centralized direction is proposed. It can be used for home/office automation, remote technological process monitoring and control, in various security/alarm system, remote light controlling and other applications which require the low-cost, low-speed bidirectional data communication. The PSoC’s advantages are marked in the hardware project’s side, which reflexes on the economical aspects of system utilization.

Кремінь В. Т. Мережа інтелектуальних давачів на базі PSoC / В. Т. Кремінь, А. С. Сметана // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 90–96.