Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено дослідження закону зміни параметра для рівняння другого порядку, котрий дає найсильніше параметричне збудження, спираючись на принцип максимуму Понтрягіна. Наведено приклад застосування запропонованої методики. Excitation function for second order equation, which gives strongest parametric excitation is investigated using Pontriagin maximum principle. Application example of proposed method is given.

Паранчук Р. Я. Знаходження екстремального збудження для рівняння другого порядку за принципом максимуму понтрягіна / Р. Я. Паранчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 160–164. – Бібліографія: 2 назви.