Дослідження взаємодій у системі поліамід-полівінілпіролідон у розчинах

Проведено віскозиметричні дослідження розчинів сумішей поліамідполівінілпіролідон у мурашиній кислоті з додатками води. Доведено макромолекулярну взаємодію між ПА і ПВП у розчинах. ІЧ-спектральними дослідженнями підтверджено утворення інтерполімерного комплексу [ПА:ПВП], що впливає на надмолекулярну структуру плівок на основі їх сумішей. The viskosymetric researches of blends solutions of polyamide – рolyvinylpirrolidone in formic acid with the water additions are conducted. The macromolecular interaction PA and PVP in solutions is proved. By ІR-spectroscopy researches have been confirmed the interpolymer complex [PA:PVP] creation that has influences on the under-molecular structure of films on the basis of its blends.

Суберляк О. В. Дослідження взаємодій у системі поліамід-полівінілпіролідон у розчинах / О. В. Суберляк, Н. М. Баран, Ю. Я. Мельник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 356-360. – Бібліографія: 9 назв.