Фактор часу в реляційних базах даних

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються питання збереження залежної від часу інформації в реляцій- них базах даних. Виділено два основні семантично незалежні часові параметри: дійсний час та час транзакції Також розглядаються інші часові параметри.
This paper considers time-depended information storage problems in relational databases. We distinguish two main semantically independent temporal parameters: valid time and transaction time. Also another temporal parameters are considered.

Жежнич П. Фактор часу в реляційних базах даних / П. Жежнич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 102–106. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).

Endorsement

Review