2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано і уточнено поняття «економічний розвиток» на основі виділення його сутнісних ознак, класифіковано показники економічного розвитку підприємств та визначено взаємозв’язки між ними та ефективністю управління інноваціями. Сформовано модель покращання управління інноваціями у напрямі забезпечення економічного розвитку підприємств.
In the article it is analyses and specified the concept «economic development» on the basis of his essence feature extraction, classified the indexes of economic development of enterprises, certain intercommunications between the indexes of economic development of enterprise and efficiency of management by the innovations, and also formed the model of improvement of management by the innovations in the direction of providing of the economy growing of enterprises.

Князь С. В. Економічний розвиток підприємств на засадах удосконалення логістичного управління інноваціями / С. В. Князь, В. А. Новицький, О. В. Князь // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 225–232. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review