Файлова система спеціалізованого флеш-накопичувача

Розглянуто побудову файлової системи спеціалізованого флеш-накопичувача, який дає змогу приймати дані від різних джерел інформації, упаковувати їх у типові файли в реальному часі, обмінюватися з комп'ютером через інтерфейс USB. The file system construction of specialized Flash-based Mass Storage Device is examined. The device allows taking information from various data sources, packing it into typical files in real-time mode, and exchanging them with computer through the standart USB interface.

Файлова система спеціалізованого флеш-накопичувача / Є. О. Кириченко, Н. Я. Павич, Я. С. Парамуд, Ю. М. Спіченков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 89–95. – Бібліографія: 13 назв.