Псевдо SH-модель

Дано визначення псевдо SH-моделі програми. Показано, що псевдо SH-модель відрізняється від SH-моделі і універсальних математичних моделей алгоритмів відсутністю керуючої складової. Розглянуто принципи побудови псевдо SH-моделі з точки зору теорії складності. Подано перелік характеристик складності. Наведено приклад розрахунку структурної складності. The definition for SH-model algorithm is presented. The pseudo SH- model differ from SH-model and universal mathematical model algorithm that he don’t have a control signal. Here is also shown the principal theory of pseudo SH-model. Expand the list of complexity characteristics. Given an example that calculates the structural complexity.

Черкаський М. В. Псевдо SH-модель / М. В. Черкаський, Садек Садек Абдалла // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 145-150. – Бібліографія: 3 назви.