Матеріали та властивості для формування інформаційних аплікаторних біоструктур

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчено структуру та властивості багатокомпонентного скла. Встановлено, що багатокомпонентне скло можливо використовувати для формування визначеного променевого теплового полю з метою створення на його основі терапевтичного аплікатора. A research has been carried out into the structure and properties of multicomponent glass. It is established that multicomponent glass may be used to form a certain beam and thermal field to the end that a therapeutical applicator is made on its basis.

Матеріали та властивості для формування інформаційних аплікаторних біоструктур / Г. Г. Дощенко, О. В. Вороненко, О. М. Целікова, О. В. Короленко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 85–89. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review