Дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – гексан

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – гексан. Визначена залежність тиску насиченої пари від температури для розчинів метилметакрилат – гексан різного складу. На основі експериментальних даних розраховані коефіцієнти активності компонентів системи в інтервалі температур 290–350 К. The equilibrium liquid – vapour in system methyl ester of methylacrylic acid – hexane was investigated. Vapour pressure temperature relation was determinated for solution methylacrylic acid – hexane different concentration. The coefficients of activity for components of this system are calculated on the basis of experimental data in an interval of temperatures 290–350 К.

Дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – гексан / О. Л. Морозова, Г.О. Маршалок, В. В. Сергеєв, Ю. Я. Ван-Чин-Сян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 44-46. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review