Україна в європейській політиці сусідства – “провінція Європи”?

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Стаття присвячена аналізу місця і ролі України у Європейській політиці сусідства (ЄПС). Основну увагу приділено інституціональним механізмам впровадження ЄПС. У дослідженні зроблено спробу визначити основні тенденції розвитку взаємодії між ЄС та Україною в межах Європейської політики сусідства. The article is dedicated to the analisys of the Ukraine’s role in the European Neighbourhood Policy (ENP). The emphasis is made on the institutional mechanisms of the ENP implementation. The research represents an attempt to determine the main tensions of co-operation development between the EU and Ukraine within the European Neighbourhood Policy.

Вінникова Н. Україна в європейській політиці сусідства – “провінція Європи”? / Наталія Вінникова // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 40–45. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review