Реологічні та тиксотропні властивості феноло-формальдегідних композицій

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено реологічні та тиксотропні властивості новолакових феноло- формальдегідних смол, модифікованих полівінілпіролідоном і епоксидіановою смолою. Проведено порівняльний аналіз тиксотропних властивостей розробленої епоксиноволакової композиції та новолаку. Епоксиноволакова композиція характеризується високим показником тиксотропності, на відміну від ФФС затвердженої уротропіном. Investigate reologic and thixotropic properties novolac phenol-formaldehyde resin, modified polivinilpirolidon and epoxy resin. The comparabive analysis of properties thixotropic of developed epoxy-novolac composition and phenol-formaldehyde resin is carried out. Epoxy-novolac composition is characterized by higner properties thixotropic than phenol- formaldehyde resin.

тиксотропні властивості, епокси-новолакова, thixotropic properties, epoxy-novolac

Красінський В. В. Реологічні та тиксотропні властивості феноло-формальдегідних композицій / В. В. Красінський, Й. М. Шаповал // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 298-301. – Бібліографія: 7 назв.