Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Виявлені ефективні шляхи спрямованого формування структури і регулювання властивостей високогідрофільних кополімерів полівінілпіролідону з (мет)акриловими естерами гліколів. The effective ways of the directed structure formation and properties regulation of highly hydrophilic poly(vinylpirrolidone) and glycols methacrylic esters copolymers are established.

рідко структуровані кополімери, експлуатаційні та технологічні властивості

Скорохода В. Й. Особливості спрямованого формування структури високогідрофільних кополімерів полівінілпіролідону / В. Й. Скорохода // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 248-250. – Бібліографія: 3 назви.