Оcобливості навчальної дисципліни “Інформатика”

Видавництво Львівської політехніки

Акцентовано увагу на значенні інформатики у формуванні в студентів бази знань, умінь і навичок, необхідних для кваліфікованого та ефективного використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-пізнавальній (а згодом професійній) діяльності, повсякденному житті; виокремлено особливості навчальної дисципліни “Інформатика” та зазначено практичні результати, досягнуті в процесі викладання цього предмета. The paper emphasis on the importance of Informatics in shaping of students’ knowledge, skills and competences, which are required for the effective use of new information and communication technologies in teaching and learning (and later professional ) activities, daily life, it is singled out the features of the course “Informatics “and noted the practical results achieved in teaching the subject.

інформатика, інформаційно-комунікаційні технології, Moodle, міжпредметні зв’язки, самостійна робота, когнітивна інформатика, computer science, information and communication technology, Moodle, interdisciplinary communication, self-study, cognitive informatics

Кухарська Н. П. Оcобливості навчальної дисципліни “Інформатика” / Н. П. Кухарська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 803 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 70–74. – Бібліографія: 7 назв.