Розширення ER-діаграм для проектування часових баз даних

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто підходи до розширення існуючих ER-діаграм нотації Баркера для проектування часових реляційних баз даних. Запропоноване розширення є сумісним з тради- ційніими ER-діаграми і забезпечує відображення довільних часових аспектів бази даних.
The approaches to existing Barker’s ER-diagrams extension dor temporal database design are proposed. The extension is compatible with traditional ER-diagrams. It provides proper représentation of any time aspects of databases.

Жежнич П. І. Розширення ER-діаграм для проектування часових баз даних / П. І. Жежнич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 92–98.

Endorsement

Review