Модели основных базисов единой электроэнергетической системы Украины

Розроблено структурно-функціональну схему електричної частини енергосистеми, отримано моделі основних базисів Єдиної електроенергетичної системи України з урахуванням її ієрархічної й розподіленої структури. The structural and functional scheme of electrical part of power supply system is developed in this work. The models of fundamental basisys of Ukraines’ Uniform power supply system taking into account hierarchical and distributed structure are obtained.

структурно-функціональна схема, електрична частина енергосистеми, structural and functional scheme, electrical part of power supply system

Левыкин В. Модели основных базисов единой электроэнергетической системы Украины / В. Левыкин, М. Кудрявцева // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 124-134. – Бібліографія: 8 назв.