Thumbnail Image

Присвячено методологічним аспектам дослідження проблем політичної та громадянської освіти Звернено увагу на певну неузгодженість в науковій літературі понять “політична освіта” та “громадянська освіта”. Пропонуються власні тлумачення вказаних понять та робиться висновок про необхідність визначити суть вказаних понять, спираючись виключно та їх змістовні характеристики. The given article is dedicated to methodological aspects of research of problems of political and civil education. The writer pays attention to definite inconsistency in the scientific literature of concepts “political education” and “civil education”. In the article the own explanations of the indicated concepts are tendered and is draw a conclusioned necessity to determine the contents of the indicated concepts, resting exclusively on their pithy characteristics.

Іванов М. Деякі аспекти формування політичної культури засобами громадянської і політичної освіти в Україні / Микола Іванов // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. – Випуск 14. – С. 47–51. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review