Очищення води від сірководню електрокоагуляційним методом

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати дослідження очищення води від сірководню електрокоагуляційним методом з використанням залізних та алюмінієвих електродів. Максимального ступеня очищення (83 %) досягли на залізному електроді за густини струму 0,42 А/дм та рН 4,47. Experimental data of water purification from hydrogen sulfide by means of electrocoagulation method with use of iron and aluminium electrodes are submitted. The maximal effects of purification (83 %) was achieved with iron electrode at current density 0,42 А/dm2 and pH 4,47.

Савчук Л. В. Очищення води від сірководню електрокоагуляційним методом / Л. В. Савчук, І. А. Тихонова, Л. І. Вовк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 16–19.