Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Abstract
Використовуючи метод диференціювання розкладу одиниці, побудовано формулу обернення та рівність Парсеваля для сингулярного самоспряженого диференціально-граничного оператора. Using differentiation of identity resolution method the inverse formula and Parseval quality for singular self-adjoint differential-boundary operator are constructed.
Keywords
Citation
Сторож О. Г. Розклад за власними функціями скінченновимірних самоспряжених збурень сингулярних диференціальних операторів / О. Г. Сторож // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 51–54. – Бібліографія: 6 назв.