Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми експериментальних досліджень процесів, пов’язаних з дугами ДСП. Розроблено математичну модель динамічної дуги ДСП. Адекватність моделі перевірено порівнянням миттєвих значень струмів дуги, отриманих експериментально та методом симулювання, а також за умовою розподілу другої гармоніки струму дуги на стадії розтоплення. Розроблену модель дуги можна використовувати для дослідження режимів ДСП на різних стадіях.

Лозинський О. Ю. Аналіз моделей дуги і дослідження адекватності процесів у модельованій та реальній ДСП / О. Ю. Лозинський, В. І. Гудим, Л. Д. Костинюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 87–92. – Бібліографія: 7 назв.